Odnowa biologiczna

Odnowa biologiczna BodyArt w Średzkim Parku Wodnym to wszystko czego potrzebuje Twój organizm.

W jednym miejscu stworzyliśmy idealne warunki do zrzucenia zbędnych kilogramów, relaksu i odprężenia oraz poprawy wyglądu ciała.

SolariumErgoline Avantgarde 600 Turbo Power – przełomowy model czołowego producenta urządzeń opalających. Ergonomiczne solarium o niepowtarzalnym wyglądzie! Moc i efekty opalania powiązane są z komfortem najwyższego stopnia. 47 podwójnie brązujących lamp UV renomowanej firmy Bermuda Gold w strefie ciała, każda o mocy 160W, 7 lamp do opalania ramion oraz 3 lampy do opalania twarzy, każda z nowoczesnymi filtrami które gwarantują intensywne, a zarazem bezpieczne opalanie

Rollmasaż – nowoczesne urządzenie masujące. Korzyści: pobudza układ krwionośny i limfatyczny, przyspiesza przemianę materii; redukuje tkankę tłuszczową, likwiduje cellulit, ujędrnia skórę, wzmacnia mięśnie, usuwa nadmiar wody i toksyny, poprawia krążenie. Bez trudu i dużych kosztów osiągniesz wymarzony cel, usprawnisz cały organizm i polepszysz samopoczucie. Masaż polecany jest dla osób z nadwagą, chcących zredukować cellulit, kobiet po porodzie i jako rehabilitacja po złamaniach.

Gabinet masażu – powstał z myślą o osobach, które w codziennej gonitwie nie mają czasu na relaks i odnowę biologiczną. W naszym gabinecie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów, które pozwolą usunąć napięcie, zregenerować mięśnie i ujędrnić ciało. Oferta skierowana jest zarówno dla Pań jak i dla Panów. Podczas wizyty w naszym gabinecie masażu można odpocząć przy blasku świec i łagodnej muzyce. Zapewniamy spokój, relaks i harmonię.

Cennik do pobrania

Szczegółowa oferta zabiegów do pobrania w pliku PDF

Informacje praktyczne:

  • Odnowa biologiczna mieści się na I piętrze Średzkiego Parku Wodnego.

  • Płatność za korzystanie z oferty odnowy biologicznej należy uiścić w kasie BodyArt.

  • Aby skorzystać z oferty gabinetu masażu, należy telefonicznie umówić się z fizjoterapeutką na zabieg pod nr tel.  664-437-288 lub wyślij sms napewno oddzwonimy

Usuwanie tatuaży

Usuwanie tatuażu polega na bardzo krótkich, wysokoenergetyczne impulsy światła emitowane przez laser są absorbowane przez warstwę skóry na której znajduje się tatuaż . Kiedy barwnik pochłonie całą energię, dochodzi do jego rozbicia na drobniejsze fragmenty, które następnie pochłonięte są przez układ odpornościowy organizmu.

Obecnie tatuaż można usunąć za pomocą wielu systemów laserowych. W naszym studiu używamy do tego celu lasera najnowszego, najmocniejszego z dostępnych  Q-switchem. Laser ten cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w nanosekundach i o bardzo wielkiej energii – rzędu kilku milionów watów. Laser generuje dwie długości fali świetlnej, (532 lub 1064 nm) dobieranej w czasie zabiegu w zależności od koloru usuwanego tatuażu.

Czy każdy tatuaż możemy usunąć ?
Stosowany przez nasze gabinet laser umożliwia usuwanie zarówno czarnych, jak i kolorowych tatuaży. Należy jednak pamiętać, że najtrudniejsze do usunięcia są kolory jasne, szczególnie żółty, odcienie pomarańczowego, niebieski, czerwony oraz zielony.

Czy zabieg boli ?
Ujmiemy to tak że bardziej boli zrobienie niż usuwanie i  o wiele mniej czasu zajmuje zabieg np.duży tatuaż 20/10 cm trwa 25min

Ile zabiegów musimy wykonać :
Kwestia indywidualna dla każdego klienta. Tatuaże amatorskie usunąć można już w 3 zabiegach, tatuaże profesjonalne potrzebują min. 3-6 zabiegów. Należy jednak pamiętać o czynnikach, które mogą zwiększyć ilość

  • głębokość na jaką tusz został wprowadzony pod skórę;
  • indywidualnych predyspozycji klienta;
  • potrzebnych zabiegów;
  • rodzaj użytego tuszu;

kontakt 533 724 512

Zarezerwuj swój Trening z profesjonalnym trenerem!