Siłownia

Siłownia BodyArt w Średzkim Parku Wodnym

Siłownia BodyArt w Średzkim Parku Wodnym powstała z myślą, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Planując siłownię skupiliśmy się na jej wszechstronności tak, aby mogła służyć zarówno początkującym jak i zaawansowanym, mężczyznom oraz kobietom, bez względu na wiek i wagę ciała.

sala treningowa

Sala treningowa

wyposażona jest w sprzęt renomowanych marek m.in. Hes, York. Wszystkie urządzenia są w pełni bezpieczne i łatwe w obsłudze. Różnorodność stanowisk stwarza idealne warunki do treningu obwodowego, crossfitowego, a także pozwala na przeprowadzenie specjalistycznego treningu kulturystycznego.
Sala treningowa znajduje się na parterze.

sala kardio

Sala kardio

wyposażona w profesjonalne bieżnie marki Treadmill, York oraz rowerki treningowe Kettler umożliwiające poprawę wydolności organizmu. Korzystanie z maszyn kardio jest szczególnie polecane kobietom, chcącym zrzucić zbędne kilogramy oraz mężczyznom, jako rozgrzewka przed treningiem siłowym.
Sala kardio znajduje się na I piętrze.

Doświadczeni pracownicy

Doświadczeni pracownicy siłowni chętnie doradzą w wyborze odpowiednio skomponowanych ćwiczeń oraz zadbają o to, aby każdy klient jak najszybciej i najskuteczniej osiągnął wyznaczone cele.

UWAGA! Wyjątkowe usytuowanie siłowni BodyArt daje możliwość skorzystania z basenu oraz sauny, co doskonale uzupełnia ćwiczenia siłowe oraz zapewnia relaks i odprężenie.

Honorujemy karty MultiSport Plus oraz MultiSport Premium.

Przed skorzystaniem z siłowni należy zapoznać się z jej regulaminem.

Informacje praktyczne:

  • Aby skorzystać z siłowni, należy najpierw zgłosić się do kas Średzkiego Parku Wodnego (I piętro).

  • Sala treningowa znajduje się na parterze obiektu. Na tym samym poziomie do Państwa dyspozycji są szatnie i prysznice.

  • Sauny po treningu – z szatni można przejść bezpośrednio do saunarium z dwiema saunami suchymi, jedną sauną mokrą i tężnią solną (przy wyjściu dopłata w kasie 0,35 zł za 1 min pobytu w saunarium). Klienci, którzy nie chcą dopłacać, lecz wejść do saun na bilet z cennika ŚPW, muszą wrócić do kasy z zegarkiem i dokonać zakupu biletu – wówczas można korzystać z tej samej szafki na parterze.

  • Basen po treningu – w celu skorzystania z basenu należy opróżnić szafkę i udać się do kas na I piętrze. Bilety „basen” oraz „basen i sauny” – wejście tylko przez szatnie basenowe na I piętrze.

Trening personalny

Zapraszamy na trening personalny z naszym mistrzem Radosławem Pupin Miistrz Świata w kick-boxingu wielokrotny Mistrz Polski absolwent AWF Wrocław trener kulturystyki oraz specjalista odnowy biologicznej z fizjoterapią

Zprasza na Trening bokserski /k1 lub kulturystyczno-fitnesowy .Wybór należy do Ciebie !!

Doradzimy ułożymy odpowiedni plan treningowy oraz dietę. Pamiętaj nigdy nie jest za późno

                      kontakt 660-700-309

Zarezerwuj swój Trening z profesjonalnym trenerem!